Po co są wakacje?

25 lipca 2017
3

Wakacje to czas beztroskiego wypoczynku. Tak twierdzą wszystkie dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka w Miąsowej. Mają frajdę, różne atrakcje, a to zapewniają im przybrani rodzice Państwo Alina i Stanisław Grabalski.

Słynni kowale w Kuźni Charakterów w Oławie

20 lipca 2017
do tytułu

Czy zawsze w kuźni musi być 1300 stopni Celsjusza? Może być jeszcze goręcej, kiedy jest miejscem powstawania idei i wychowywania kadr. Tak było podczas letniego obozu w Oławie.
Panowie Sławomir Szmal i Karol Bielecki, znakomici zawodnicy piłki ręcznej, podczas tygodniowego pobytu rozpalali serca czterdziestki kilkunastoletnich dzieci i podsycali ich miłość do sportowych ideałów.

Energetycznie w Energylandii

12 lipca 2017
do tytułu

Zabawa w wakacyjny dzień w świecie zabaw dla wszystkich – małych, dużych, jeszcze większych i tych dorosłych. 26 hektarów z kilkudziesięcioma atrakcjami od krainy dziecięcych pragnień w Bajkolandii, przez atrakcje dla całych rodzin w strefie familijnej po strefę ekstremalną dostarczającą maksimum adrenaliny na najszybszych i największych Roller Coasterach, ogromnym wahadle Azec Swing lub potężnym 40 metrowym ramieniu Space Boostera.

Podziękowania i wakacyjne plany w Korabie

27 czerwca 2017
do tytułu

Świadectwa odebrane, więc wreszcie można wyruszyć na zasłużony wypoczynek. Zanim jednak stypendyści zaczną realizować swoje plany wakacyjne, przybyli na podsumowanie pracy wolontaryjnej w Programie Korab.