logo MALA LIGA

XIII TURNIEJ

Zgodnie z Regulaminem rozegrana będzie w trzech grupach wiekowych:
Podstawowa – 16 szkół rozlosowane do 4 grup
Gimnazjalna – 16 szkół rozlosowane do 4 grup
Ponadgimnazjalna – 9 szkół

Fundacja VIVE Serce Dzieciom stara się aktualnie o dotację w Ministerstwie Sportu na organizację Turnieju. O ile złożony Wniosek otrzyma dotację, a będzie to wiadomo w pierwszych dniach października, liczba szkół w grupach podstawowej i gimnazjalnej powiększona będzie do 24.

Zgłoszenia przyjmowane będą od 14 września 2016 roku na formularzach zamieszczonych od tego dnia na stronie www i Facebooku Fundacji VIVE Serce Dzieciom.
Utworzone będą listy:
- zasadnicza z pierwszymi w kolejności przysyłanymi zgłoszeniami do Fundacji 16 szkołami z grupy podstawowej i gimnazjalnej
- rezerwowa z kolejnymi ośmioma w tychże grupach
Osiem szkół o przyjęciu lub nie do Turnieju powiadomiona będzie, kiedy Fundacja otrzyma odpowiedź z Ministerstwa Sportu.
Szkół ponadgimnazjalnych, w każdej opcji, będzie 9 i przyjęcie będzie zależało wyłącznie od kolejności dostarczonych do Fundacji zgłoszeń.

13 października 2016 zaplanowana jest uroczysta inauguracja 13 Małej Ligi Piłki Ręcznej.

terminarz

Dokumenty do pobrania:

Regulamin – pobierz
Zgłoszenie szkoły - pobierz
Potwierdzenie kosztów przejazdu -
Zgłoszenie zawodników - pobierz
System rozgrywek: szkoły podstawowe i gimnazja - pobierz
System rozgrywek: szkoły ponadgimnazjalne - pobierz