21 STYPENDYSTÓW W STASZOWIE
Scrolluj dalej
06/12/2021

Sala posiedzeń Rady Miasta i Gminy Staszów, miejsce szczególne, które gości szczególne osoby i tymi szczególnymi osobami jesteście dzisiaj wy, drodzy stypendyści – tymi słowami przywitał Stypendystów Lokalnego Programu Stypendialnego 2021/22 Burmistrz Leszek Kopeć. Wielka radość patrzeć na młodzież, która potrafi nie tylko wspaniale się uczyć, brać udział w różnych konkursach, ale również wykazywać się pracą społeczną dodała prezes Fundacji VIVE Serce Dzieciom Grażyna Jarosz.

To już 14 rok Kapituła Programu przyznając stypendia pochyla się nad dostarczonymi do Fundacji wnioskami i zawsze z wielką rozwagą analizuje sytuację poszczególnych osób. Miała 30 tys. zł. do podziału na maksymalnie 20 stypendiów, ale zwiększyła ich ilość osób 21, bo nie potrafiła odrzucić tego jednego wniosku – powiedziała Koordynator Programu Beata Rachoń. W kolejny rok szkolny młodzież już weszła, dzisiaj  otrzymała promesy stypendialne. Teraz przed nią wielka przygoda w projekcie „Wspólnie działamy w staszowskim wolontariacie”, gdzie pod skrzydłami Pani Beaty Wójcik będzie zdobywać nowe umiejętności realizując swoje pomysły na rzecz społeczności staszowskiej.

Fundacja VIVE Serce Dzieciom gratuluje Stypendystom osiągnięć w nauce i pracy społecznej, a Rodzicom wspaniale wychowanych pociech.

Program realizowany z środków:
Fundacji Gavellów lokującej środki w Fundacji Batorego
Stowarzyszenie Aktywni Korab
Fundacji VIVE Serce Dzieciom

Wesprzyj nasze projekty

Konto ING Business:

24 1050 1416 1000 0022 7856 1093

TWÓJ 1% PROCENT PRZEZNACZYMY DLA DZIECI WESPRZYJ NASZĄ FUNDACJE
KRS: 0000184209
Dowiedz się więcej
Ambasadorzy i partnerzy