KOLEJNY WIELKI GEST HIPP’a
Scrolluj dalej
21/06/2020

Natalka, córeczka wolontariuszki Fundacji VIVE Serce Dzieciom, właśnie skończyła pół roku i spróbowała po raz pierwszy delicji marki HIPP. Zawartość słoiczka połykała w oka mgnieniu. Aż przyjemnie było patrzeć.

Kolejna darowizna produktów HIPP-a Polska sp. z o.o. trafiła tym razem do czterech  domów małego dziecka, do Domu Samotnej Matki, przedszkola w Kielcach prowadzonego przez zakonnice i ośmiorga podopiecznych Fundacji.

Rozpakowanie przesyłki odbyło się bardzo sprawnie. Najpierw podział rodzajowy produktów, czym zajęły się Panie Agnieszka, Gosia, Marlena i Grażyna. Potem przydział do poszczególnych jednostek, a potem tylko docelowy odbiór. I właściwie byłby koniec, ale jeszcze trzeba wrócić do początku, który jak zwykle zaczął się e-mailem od Pani Justyny z HIPP-a z Warszawy z zapytaniem czy będziemy mieć odbiorców na słoikowe obiadki, deserki, soczki i przekąski dla dzieci w wieku od 0,5 roku do 2 lat. To pytanie miało tyko jedną odpowiedź, a obdarowanym brakuje słów żeby podziękować. Pani Justyna, Jej kierownik Piotr, Pan Prezes Rafał z VIVE Logistic Services, wolontariuszki Fundacji VIVE  spokojnie mogą zamykać dzień mówiąc za Papieżem Franciszkiem  „… dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego”.

 

Wesprzyj nasze projekty

Konto ING Business:

24 1050 1416 1000 0022 7856 1093

TWÓJ 1% PROCENT PRZEZNACZYMY DLA DZIECI WESPRZYJ NASZĄ FUNDACJE
KRS: 0000184209
Dowiedz się więcej
Ambasadorzy i partnerzy