Awans Królewca z kompletem punktów
Scrolluj dalej
29/11/2016

Ponownie w Masłowie. Tym razem grupa B szkół podstawowych. Jak zawsze wspaniała atmosfera. Dyrektor Ilona Niebudek otwierając dwunasty dzień tegorocznej Małej Ligi życzyła wszystkim zespołom dobrej gry i wspaniałych wrażeń z udziału w tym wspaniałym sportowym widowisku.
Czterech Wiktorów – Kosma, Grabarczyk, Dulewicz i Wychowaniec – rzucając aż 70% bramek, zapewniło swojej szkole z Królewca wspaniałe zwycięstwo w ćwierćfinałach. Nie przegrali żadnego meczu w pierwszych dwóch etapach turnieju. Są aktualnie faworytami pretendującymi do najwyższego podium. Ostatni mecz, z najgroźniejszym przeciwnikiem Szkołą Podstawową z Bilczy, nie przysporzył im większego trudu. Wygrali 19:12 ugruntowując swoją pozycję lidera. Gospodarze – zespół z Masłowa nie dali rady nadgonić straconych punktów w eliminacjach. Największą gwiazdą sportową dzisiejszych zawodów był Piotr Dewerenda z Wolicy, który swoją energią zarażał nie tylko kolegów z zespołu, ale nawet siedzącą za stolikiem ekipę Małej Ligi Piłki Ręcznej. Organizatorzy jednogłośnie przyznali Piotrowi specjalną nagrodę największego wojownika. Nagrodę wręczył Mateusz Jachlewski zawodnik ekstraklasy grający od ponad 10 lat w KS Vive Tauron Kielce, który specjalnie przyjechał dzisiaj do młodych zawodników. Rozdał kapitanom drużyn dla 84 zawodników pamiątkowe plakaty na których złożył autograf, a najlepszym wręczył uroczyście szaliki z logiem Klubu i MLPR. Szaliki trafiły do najlepszej zawodniczki dnia Aleksandry Opali, bramkarza Bartosza Kundery oraz strzelca Cezarego Stępnia z Wolicy. Drużyny miały przyjemność zrobić sobie zdjęcie z mistrzem.
Przed zawodnikami czterech drużyn ostatnie mecze 13 grudnia. Zagrają w półfinałach Staszów Nr 3 z Królewcem i Ożarów z Bilczą. Zapowiadają się bardzo ciekawe mecze o finał.

Wyniki-meczów-z-dwunastego-dnia-XIII-turnieju-Małej-Ligi-Piłki-Ręcznej

Turniej finansowany ze środków Fundacji VIVE Serce Dzieciom, 1%, Marszałka Województwa Świętokrzyskiego i Świętokrzyskiego Związku Piłki Ręcznej.

Wesprzyj nasze projekty

Konto ING Business:

24 1050 1416 1000 0022 7856 1093

TWÓJ 1% PROCENT PRZEZNACZYMY DLA DZIECI WESPRZYJ NASZĄ FUNDACJE
KRS: 0000184209
Dowiedz się więcej
Ambasadorzy i partnerzy