Dzień dziecka – dzień zabawy i radości
Scrolluj dalej
01/06/2018

Być z rodzicami, pograć w piłkę, udać się na przejażdżkę rowerową, iść wspólnie na lody – po prostu być razem, to największe marzenia większości dzieci. W pędzie codziennego życia wiele osób zapomina o tym, jak ważna jest  zabawa, beztroski relaks, zatrzymanie się na chwilę i przytulenie do siebie dziecka.

1 czerwca – dzień, który dzieci znają i na który czekają. Warto wówczas swoim pociechom zapewnić maksimum radości i satysfakcji, by na długo zapamiętały ten szczególny doroczny dzień.

Stypendyści Fundacji, jak każdego roku, nad Czarną w Staszowie przygotowali dla dzieci moc atrakcji. Za olbrzymimi bańkami mydlanymi ganiali najmłodsi, nastolatki wybierały kolory farb do świątecznych fryzur, a chłopcy konkurowali w skokach na trampolinie. Wieże z klocków, czy jazda na gumowym koniku były największą atrakcją dla trzylatków. Mamy i tatusiowie  z wielką miłością patrzyli na swoje pociechy i wspólnie podejmowali z nimi zabawę.

Święto Dziecka to tylko jeden dzień, ale niezwykły. Niech ten jeden dzień spośród innych w roku będzie najradośniejszym w kalendarzu dla wszystkich dzieci.

Wesprzyj nasze projekty

Konto ING Business:

24 1050 1416 1000 0022 7856 1093

TWÓJ 1% PROCENT PRZEZNACZYMY DLA DZIECI WESPRZYJ NASZĄ FUNDACJE
KRS: 0000184209
Dowiedz się więcej
Ambasadorzy i partnerzy