Dzień dziecka nie tylko 1 czerwca
Scrolluj dalej
01/06/2017

O tym szczególnym dniu dzieci pamiętają zawsze. W końcu wtedy pojawia się moc atrakcji w miastach i wioskach. Tak było i w Staszowie.

Stypendyści Fundacji z Programu Korab przygotowali stoisko jak zwykle nad Czarną, gdzie udostępnił im miejsce Staszowski Dom Kultury. Nie pierwszy raz tutaj trafili, więc nadzwyczaj szybko udało im się wszystko rozłożyć. Odpoczynek i … ruszyła fala milusińskich z rodzicami. Farbowanie włosów ma duże wzięcie. Kolejka ustawiła się błyskawicznie. Fioletowe włosy? Czemu nie, dzisiaj przecież wszystko wolno. Artystyczne fryzury tworzyły również panie Beaty Rachoń i Wójcik. Potem oglądanie się w lusterku. Może jednak dodać trochę zielonego koloru? Proszę bardzo, mówiły stypendystki i mała dama zasiadała z powrotem na fotel fryzjerski.
Skoki na trampolinie, to kolejna super atrakcja. Kończcie szybciej, trochę pospieszał Igor, bo kolejka trochę narzekała, że nie może więcej osób naraz poskakać. A najmłodsi? Ustawiali klocki. Powstawały przepiękne domy, a katastrofy budowlane co chwilę zdarzały się na kolorowym dywanie. Dla odprężenia można było poskakać na koniku. Dwie małe dziewczynki spróbowały trochę dalej pogalopować, ale czujne mamy przywiodły je szybko w bezpieczne miejsce.
Radość, śmiech  i wspólna zabawa z rodzicami. Dzieciaki mówią, że szkoda, że Dzień dziecka jest tylko jeden raz w roku. Czy tylko więc w ten jeden dzień może być tak wesoło? Przychodzi refleksja, że może coś nie tak jest w tych naszych (dorosłych) kontaktach z dziećmi… Warto o tym pomyśleć, by dzieciństwo pozostawało we wspomnieniach jako najwspanialszy czas w życiorysach naszych pociech.

Wszystkim dzieciom Fundacja VVIE Serce Dzieciom życzy dużo wspaniałych chwil nie tylko przy tym dzisiejszym Święcie:)

Wesprzyj nasze projekty

Konto ING Business:

24 1050 1416 1000 0022 7856 1093

TWÓJ 1% PROCENT PRZEZNACZYMY DLA DZIECI WESPRZYJ NASZĄ FUNDACJE
KRS: 0000184209
Dowiedz się więcej
Ambasadorzy i partnerzy