KOLEJNY NOWY ROK
Scrolluj dalej
30/12/2019

Ada zaprasza do gabinetu stomatologicznego we Wrocławiu, Marcin na budowę w Holandii, Agnieszka projektuje nowowczesne obiekty w pracowni architektonicznej w Krakowie, Ola w Gliwicach wprowadza innowacyjne rozwiazania w procecie lutowania, Sylwia już po stażu lekarskim zaczęła pracę na Wydziale Internistycznym w staszowskim szpitalu,Natalia realizuje się w badaniach nad strukturami komórek, Radek zajmuje się pracami konstrukcyjnymi przy budowie samolotów, Magda, Kornelia i Klaudia szykują się do końcowych egzaminów na medycynie.

Stypendyści Lokalnego Programu Stypendialnego „Korab” z dawnych lat realizują swoje plany i marzenia. Nie boją się przenosić z miasta do miasta, gdy wymaga tego sytuacja. Niektórzy z nich w 2020 roku będą wstępować w związki małżeńskie. Są już bardzo dorośli, ale pamiętają fajny czas, kiedy spotkali się w „Korabie” z rówieśnikami podczas realizacji wielu projektów. Dobrze wspominają lata z Fundacją VIVE Serce Dzieciom. Co robią dzisiaj, jak wygląda nauka na studiach, ile kosztuje pobyt w innym mieście – o tym opowiadali swoim następcom, młodszym kolegom, z którymi spotkali się w „Przystani Korab”. Było dużo przyjacielskich rozmów w grupkach i oczywiście życzenia.

Prezes Fundacji Grażyna Jarosz od początku, od 2008 roku, kiedy uruchamiała Program Stypendialny w Staszowie wierzyła, że warto poszukiwać młodych ludzi, którzy chcą dużo osiągnąć w życiu. Wierzy, że „za rogiem stoją Anioł z Bogiem, którzy obserwują zdarzenia i spełniają marzenia”. A Aniołowie są wśród  nas, ludzi – jest Kapituła, są Fundatorzy, Rodzice, Władze Miasta Staszowa, Panie Beaty, Pani Justyna, są Przyjaciele Fundacji J

W nadchodzącym 2020 Roku zebrani życzą Wszystkim spełnienia marzeń, życzliwości i miłości wśród ludzi.

 

Wesprzyj nasze projekty

Konto ING Business:

24 1050 1416 1000 0022 7856 1093

TWÓJ 1% PROCENT PRZEZNACZYMY DLA DZIECI WESPRZYJ NASZĄ FUNDACJE
KRS: 0000184209
Dowiedz się więcej
Ambasadorzy i partnerzy