MAŁA LIGA NUMER 17 NA RAZIE ZAWIESZONA!
Scrolluj dalej
09/09/2020

17 Mała Liga Piłki Ręcznej jeszcze ciągle pod znakiem zapytania. Czy będzie można przeprowadzić turniej? Dzisiaj odpowiedź jest niestety negatywna.

Według zaleceń Ministerstwa Edukacji Narodowej, podczas realizacji zajęć wychowania fizycznego, w których nie można zachować dystansu, należy ograniczyć ćwiczenia i gry kontaktowe.

Piłka ręczna, to sport niezwykle kontaktowy, stąd stosując się do zaleceń Ministerstwa nie powinna ona obecnie być uprawiana w szkołach.

Dodatkowo istnieje problem hal, w których mogłyby być rozegrane zawody. Większość szkół nie przyjmuje na swój teren nikogo, poza miejscowym nauczycielami i uczniami uczęszczającymi do danej jednostki edukacyjnej.

Jak będzie wyglądała sytuacja za miesiąc? Trudno powiedzieć i dzisiaj zaplanować 17 Małą Ligę Piłki Ręcznej. Musimy cierpliwie czekać, a przede wszystkim rozsądnie zachowywać się i przestrzegać wszelkich przepisów związanych z zabezpieczaniem się przed COVID 19, by móc nie tylko rozegrać kolejny turniej, ale przede wszystkim wrócić do życia sprzed pandemii wywołanej koronawirusem.

Wesprzyj nasze projekty

Konto ING Business:

24 1050 1416 1000 0022 7856 1093

TWÓJ 1% PROCENT PRZEZNACZYMY DLA DZIECI WESPRZYJ NASZĄ FUNDACJE
KRS: 0000184209
Dowiedz się więcej
Ambasadorzy i partnerzy