MATURY Z WOLONTARIATEM
Scrolluj dalej
01/07/2021

„Dziękujemy za wszystkie lata spędzone w Lokalnym Programie Stypendialnym Korab. Skorzystaliśmy bardzo dużo. Nauczyliśmy się pracować w zespole, broniąc swoich racji dochodzić do kompromisowych decyzji, nauczyliśmy się po prostu dyskutować. To był wspaniały czas, którego nie zapomnimy nigdy” – powiedział Łukasz Lech dziękując w imieniu siedmiu osób, za wspaniałą przygodę, którą przeżyli wspólnie z innymi osobami w Korabie.
Kolejni stypendyści ze 180 osób, którym od 2008 roku Fundacja VIVE Serce Dzieciom wspólnie z Kapitułą Programu przyznawała stypendia, stali się dojrzałymi ludźmi i po maturze zaczynają kolejny etap swojego życia. Będą studentami w krakowskich, kieleckich i warszawskich uczelniach. Prezes Fundacji Grażyna Jarosz, Burmistrz Miasta i Gminy Staszów Leszek Kopeć oraz Panie Beaty – Rachoń i Wójcik wraz z młodzieżą żegnali ich, doceniając wspaniałą współpracę z Martyną Glegołą przez 6 lat, Natalią Dunajską przez 5 lat, Mają Toporowską przez 4, Gabrielą Kmiecik, Nikolą Cepil i Łukaszem Lechem przez 3 lata oraz Michałem Mazurem przez 2 lata. Maturzyści otrzymali na szczęście: Panie – drzewka szczęścia, Panowie – koniczynki w wszyscy pamiątkowe tabliczki w podziękowaniu za wspólny, pożyteczny czas.
Życzymy tegorocznym Maturzystom, aby osiągnęli wytyczone sobie cele, które uszczęśliwiać Ich będą przez kolejne lata życia.

Wesprzyj nasze projekty

Konto ING Business:

24 1050 1416 1000 0022 7856 1093

TWÓJ 1% PROCENT PRZEZNACZYMY DLA DZIECI WESPRZYJ NASZĄ FUNDACJE
KRS: 0000184209
Dowiedz się więcej
Ambasadorzy i partnerzy