Stypendyści 2022
Scrolluj dalej
28/10/2022

Lokalny Program Stypendialny Korab – 15 lat i 200 stypendystów. Program – to moc projektów związanych z rozwijaniem pasji młodych ludzi, a Fundacja VIVE Serce Dzieciom stara się tylko stwarzać warunki, dzięki którym mogą się rozwijać poprzez edukację w znanych i nieznanych sobie obszarach. Stypendyści i wolontariusze Fundacji rozumieją, że dzisiaj w nowoczesnych, otwartych społeczeństwach obywatelskich role pierwszoplanowe odgrywają tylko aktywni ludzie, którzy podejmują działania w sferze zawodowej i społecznej.

Tegoroczną edycję Programu Fundacja dedykowała wolontariuszom tworzącym Bazę Staszowskiego Wolontariatu dobrze rozumiejącym Preambułę Programu, w której jest zapisane, że: „Celem Programu jest wspieranie uczniów, którzy osiągają dobre wyniki w nauce oraz angażują
się w działania na rzecz społeczności lokalnej ukierunkowane na ofiarność w okazywaniu bezinteresownego dobra dla drugiego człowieka”.

Stypendia otrzymali ( w porządku alfabetycznym): Bartosz Adamkiewicz, Wiktoria Hen, Marcelina Kmiecik, Paulina Noga, Julia Olszewska, Szymon Panek, Natalia Przekota, Lena Siwonia, Angelika Sojda, Weronika Wach, Adrian Wąsik, Hubert Włoś, Natalia Zajdel.

Wręczenie stypendiów odbyło się w staszowskim Urzędzie Miasta i Gminy Staszów w obecności Rodziców uczniów, Burmistrza Leszka Kopcia, Zastępcy Burmistrza Ewy Kondek, Wiceprezes Stowarzyszenia Aktywni Korab Beaty Wójcik, Instruktorki Agnieszki Maćkowiak i Prezes Fundacji Grażyny Jarosz.

 

Wesprzyj nasze projekty

Konto ING Business:

24 1050 1416 1000 0022 7856 1093

TWÓJ 1% PROCENT PRZEZNACZYMY DLA DZIECI WESPRZYJ NASZĄ FUNDACJE
KRS: 0000184209
Dowiedz się więcej
Ambasadorzy i partnerzy