TWOJE ŻYCIE, TWOJE DZIEŁO
Scrolluj dalej
01/09/2018

„Nie ograniczaj się”, „Nie musisz być idealny”, „Niech energia Cię rozpiera” – oto trzy z dwunastu haseł, które są wynikiem przemyśleń młodzieży pracującej przy projekcie  „Udoskonalam siebie i rozwijam swoje zainteresowania”. Zdobywanie nowych umiejętności, rozwijanie pasji i zainteresowań to kolejny etap pracy staszowskich stypendystów i wolontariuszy.

Po raz drugi spotkali się z fotografikiem Panią Magda Szczoczarz, by podczas warsztatów w Koćmierzowie  nieopodal Sandomierza podjąć się wykonania artystycznych zdjęć. Tym razem młodzież uwieczniała swoje emocje na fotografiach przygotowując w ten sposób materiał do przyszłorocznego kalendarza i na wystawę, która prezentowana będzie w staszowskich szkołach.

Zakładanie kliszy do analogowego aparatu fotograficznego, informacje o przesłonie w aparacie czy czułości filmu, to wiedza, którą nasza młodzież zdobywała na wstępie, by móc poprawnie zrobić zdjęcia na błonie fotograficznej.

Potem było szukanie odpowiedniego tła, eksponatów, dobieranie osób do kolejnych zdjęć i ciężka praca pozowania. Każde ujęcie powtarzane kilka razy nikomu nie przeszkadzało. Wszyscy chcieli dopracować swoje prace idealnie. Zabawy przy tym było co niemiara. Pobyt w Koćmierzowie uczestnicy zapamiętają jako wspaniałą przygodę.

projekt „Udoskonalam siebie i rozwijam swoje zainteresowania” realizowany ze środków: Miasta i Gminy Staszów i Fundacji VIVE Serce Dzieciom

Wesprzyj nasze projekty

Konto ING Business:

24 1050 1416 1000 0022 7856 1093

TWÓJ 1% PROCENT PRZEZNACZYMY DLA DZIECI WESPRZYJ NASZĄ FUNDACJE
KRS: 0000184209
Dowiedz się więcej
Ambasadorzy i partnerzy