VIVE la VIVA i VIVE la wakacje
Scrolluj dalej
22/06/2017

Kieleccy stypendyści VIVE z radością witają wakacje po ciekawym roku szkolnym pełnym wrażeń, niespodzianek i znajomości. Spotkania w fundacyjnej świetlicy przy Sienkiewicza uczyły mądrej współpracy podczas pracy w grupie.

Poznanie siebie nawzajem odbyło się w październiku w trakcie warsztatów w kieleckim hotelu Ibis. Stypendyści integrowali się podczas zabawy, by potem usiąść do zajęć analizując swoje mocne i słabe strony. Taki wstęp w pracy zespołowej ułatwił im wyeliminowanie błędów, gdy realizowali projekty na kolejnych zajęciach ucząc się, jak realizować swoje dążenia i marzenia. Poznali m.in. zasady tworzenia regulaminów, koncentracji, szybkiego czytania, ale i przygotowywania specjalnie wyszukanych potraw czy haftu przy wykorzystania wzorów matematycznych. Młodzież lubiła te spotkania, bo zawsze towarzyszyła im radość i ciekawość, co nowego przygotowała dla nich opiekunka Pani Joanna Jędrzejewska.
Wakacje jednak, to czas na nowe doznania, poznawanie Polski i świata i wreszcie na długie rozmowy z przyjaciółmi i rodziną.

Wesprzyj nasze projekty

Konto ING Business:

24 1050 1416 1000 0022 7856 1093

TWÓJ 1% PROCENT PRZEZNACZYMY DLA DZIECI WESPRZYJ NASZĄ FUNDACJE
KRS: 0000184209
Dowiedz się więcej
Ambasadorzy i partnerzy