WSPANIAŁE WSPÓŁZAWODNICTWO ZAWODNIKÓW Z II GRUPY GIMNAZJÓW
Scrolluj dalej
13/10/2005

Dzisiaj kończyliśmy wczorajsze spotkania w II Grupie Gimnazjalnej. Było bardzo uroczyście. Na ręce Pani Haliny Bednarz, dyrektor Gimnazjum Nr 7 w Kielcach w związku z Dniem Edukacji Narodowej, dla wszystkich nauczycieli złożyliśmy podziękowania za wspaniała pracę pedagogiczną. Pani dyrektor dziękowała za pamięć i kwiaty, a zawodnikom życzyła wielu wspaniałych wrażeń i rzucenia jak największej liczby bramek. Podobnie jak wczoraj, wśród kibiców obecny był duszpasterz sportowy Diecezji Kieleckiej ksiądz Krzysztof Banasik. „Promocja sportu i sportowego trybu życia wśród dzieci  – to wspaniała sprawa. Z całego serca popieram tego typu współzawodnictwo. Wyzwala ono wśród uczniów tylko dobre emocje” – mówił ksiądz Banasik. Uczniowie Nr 7 Gimnazjum w Kielcach namalowali kapitalne plakaty reklamujące Małą Ligę Piłki Ręcznej. W tej  szkole czuje się wielkiego ducha sportu!

Wśród dzisiejszych gości była również Agnieszka Merwart, która w grudniu oczekuje narodzin syna i na zawody tegorocznego Turnieju zagląda do nas, jak tylko jesteśmy w Kielcach.

A same zawody – rozegraliśmy pięć spotkań. Z kompletem wygranych meczy do kolejnych rozgrywek naszej Ligi  przeszedł zespół z Gimnazjum Nr 1 w Końskich oraz drużyna  z Gimnazjum Nr 7 w Kielcach, która uległa tylko faworytowi grupy. Pozostałe Gimnazja: Nr 1 i Nr 3 w Chęcinach oraz  Nr 1 we Włoszczowie reprezentowały wyrównany poziom, ale … o lepsze miejsca mogą powalczyć dopiero za rok. „13” mogła być tylko szczęśliwa dla dwóch drużyn.

 

Wyniki:

Gimnazjum Nr 1 Końskie – Gimnazjum Nr 3 Chęciny 14:6

Gimnazjum Nr 1 Końskie – Gimnazjum Nr 1 Włoszczowa    11:5

Gimnazjum Nr 7 Kielce –  Gimnazjum Nr 3 Chęciny 18:1

Gimnazjum Nr 7 Kielce –  Gimnazjum Nr 1 Chęciny 16:7

Gimnazjum Nr 1 Włoszczowa –  Gimnazjum Nr 1 Chęciny   13:9

 

Najwięcej bramek zdobyli:

11 – Sławomir Majchrzak Gimnazjum Nr 1 Końskie

8 – Mateusz Kutwin Gimnazjum Nr 7 Kielce

8 – Piotr Jemioł  Gimnazjum Nr 7 Kielce

8 – Krzysztof Pawłowski Gimnazjum Nr 7 Kielce

7 – Krzysztof Kuś Gimnazjum Chęciny Nr 1

Wesprzyj nasze projekty

Konto ING Business:

24 1050 1416 1000 0022 7856 1093

TWÓJ 1% PROCENT PRZEZNACZYMY DLA DZIECI WESPRZYJ NASZĄ FUNDACJE
KRS: 0000184209
Dowiedz się więcej
Ambasadorzy i partnerzy