Wyniki 6 turnieju Małej Ligi Piłki Ręcznej
Scrolluj dalej
06/12/2009

Zwycięzcy 6 turnieju MLPR

 

 

Szkoły podstawowe:

 

Półfinały

27 listopada 2009

6 MLPR Szkoły Podstawowe Półfinały

Najlepsi strzelcy:
Kacper Szczepanik Szkoła Podstawowa Nr 1 Końskie – 10
Dariusz Trybuszkiewicz Szkoła Podstawowa Bogoria – 9
Robert Tokarski Szkoła Podstawowa Czajków – 8
Karol Kubacki Szkoła Podstawowa Nr 3 Staszów – 6

 

Ćwierćfinały

 

GRUPA A – 23 listopada 2009 – BOGORIA

6 MLPR Szkoły Podstawowe Ćwierćfinały Grupa A

Najlepsi strzelcy:
Jakub Pabian Szkoła Podstawowa Suków – 10
Mateusz Florys Publiczna Szkoła Podstawowa – Bogoria 9
Mateusz Rogala Publiczna Szkoła Podstawowa – Bogoria 8

GRUPA B – 24 listopada 2009 – BUSKO ZDRÓJ

6 MLPR Szkoły Podstawowe Ćwierćfinały Grupa B

Najlepsi strzelcy:
Kacper Szczepanik Szkoła Podstawowa Nr 1 Końskie – 19
Robert Tokarski Szkoła Podstawowa Czajków Południowy – 15
Damian Batóg Szkoła Podstawowa Czajków Południowy – 14
Paweł Socha Szkoła Podstawowa Nr 1 Końskie – 12
Mikołaj Wójcik Szkoła Podstawowa Nr 32 Kielce – 12
Paulina Chojnacka Szkoła Podstawowa Nr 2 Busko Zdrój – 12
Damian Górlicki ZST Skarżysko-Kamienna – 15
Łukasz Wojna ZSP 3 Końskie – 10

 

Eliminacje

 

I GRUPA – 30 października 2009 – STASZÓW

6 MLPR Szkoły Podstawowe Eliminacje I Grupa
Najlepsi strzelcy:
Karol Kubacki PSP nr 3 Staszów – 15
Dominika Więckowska ZSO Suków – 13
Jakub Pabian ZSO Suków – 12
Łukasz Wójcik PSP nr 3 Staszów – 10

II GRUPA – 15 października 2009 – WŁOSZCZOWA

6 MLPR Szkoły Podstawowe Eliminacje II Grupa
Najlepsi strzelcy:
Mateusz Florys SP Bogoria – 14
Dominik Trybuszkiewicz SP Bogoria – 8

III GRUPA – 22 października 2009 – OSIEK

6 MLPR Szkoły Podstawowe Eliminacje III Grupa
Najlepsi strzelcy:
Kacper Szczepanik SP nr 1 Końskie – 19
Patryk Mastalerz SP nr 1 Końskie – 18
Krzysztof Wiecha SP Szerzawy – 17
Ernest Wieloch SP nr 1 Busko Zdrój – 12

IV GRUPA – 9 października 2009 – CZAJKÓW

6 MLPR Szkoły Podstawowe Eliminacje IV Grupa
Najlepsi strzelcy:
Patryk Bystranowski SP nr 3 Busko Zdrój – 16
Damian Batóg PSP Czajków Południowy – 13
Wojciech Opala PSP Czajków Południowy – 11
Filip Karczmarek SP nr 32 Kielce – 10


Szkoły gimnazjalne:


Półfinały

 

27 listopada 2009

6 MLPR Szkoły Gimnazjalne Półfinały

Najlepsi strzelcy:
Radosław Majkrzak Gimnazjum Końskie – 12
Hubert Poras Gimnazjum Nr 1 Busko Zdrój – 8
Mateusz Lisek Gimnazjum Nr 1 Busko Zdrój – 8
Norbert Kamon Gimnazjum Miedzierza – 7

 

Ćwierćfinały

 

GRUPA A – 17 listopada 2009 – BUSKO ZDRÓJ

6 MLPR Szkoły Gimnazjalne Grupa A

Najlepsi strzelcy:
Grzegorz Szydłowski Busko Zdrój Nr 1 – 10
Paweł Duda Bidziny – 6

GRUPA B – 18 listopada 2009 – CZAJKÓW

6 MLPR Szkoły Gimnazjalne Grupa B

Najlepsi strzelcy:
Dariusz Łokieć Gimnazjum w Czajkowie Południowym – 21
Norbert Kamont Gimnazjum w Miedzierzy – 23
Robert Kwiecień Gimnazjum w Miedzierzy – 15
Dawid Pyczek Gimnazjum w Wolicy –
Radosław Majkrzak Gimnazjum nr 1 w Końskich – 8
Dariusz Górlicki Skarżysko Kamienna – 8

I GRUPA – 7 października 2009 – BIDZINY

6 MLPR Szkoły Gimnazjalne I Grupa

Najlepsi strzelcy:
Damian Przysucha Gimnazjum Bidziny – 19
Damian Dzikowski Gimnazjum Bidziny – 8
Maciej Zawada Gimnazjum Suków – 7
Karol Dereń Gimnazjum Suków – 7
Eryk Błaszczyk Gimnazjum Suków – 7

II GRUPA – 13 października 2009 – BUSKO ZDRÓJ

6 MLPR Szkoły Gimnazjalne II Grupa

Najlepsi strzelcy:
Bartłomiej Partyka Gimnazjum nr 16 Kielce – 23
Paweł Nowaczewski Gimnazjum nr 16 Kielce – 10
Hubert Poros Gimnazjum Busko Zdrój – 9

III GRUPA – 21 października 2009 – CZAJKÓW

6 MLPR Szkoły Gimnazjalne III Grupa

Najlepsi strzelcy:
Dawid Sobierajski Gimnazjum nr 10 Kielce – 17
Norbert Kamont Gimnazjum Miedzierza – 11
Sebastian Nowiński Gimnazjum Czajków Południowy – 11
Mateusz Włodarczyk Gimnazjum Czajków Południowy – 11

IV GRUPA – 28 października 2009 – KIELCE

6 MLPR Szkoły Gimnazjalne IV Grupa

Najlepsi strzelcy:
Radosław Majkrzak Gimnazjum nr 1 Końskie – 18
Dawid Pyczek Gimnazjum Wolica – 10
Grzegorz Zarzycki Gimnazjum Rytwiany – 10


Szkoły ponadgimnazjalne:

Półfinały

27 listopada 2009
6 MLPR SP Półfinały

Najlepsi strzelcy:
Filip Krawczyk ZSP Nr 3 Końskie – 8
Piotr Stryszowski II LO Kielce – 8
Paweł Młodziński ZSR Sichów Duży – 6
Paweł Głowacki VI LO Kielce – 6

 

Ćwierćfinały

GRUPA A – 12 listopada 2009 – II LO KIELCE

6 MLPR SP Ćwierćfinały Grupa A

Najlepsi strzelcy:
Przemysław Wilk ZSP III Włoszczowa – 22
Piotr Stryszewski II LO Kielce – 18
Krzysztof Pawłowski VI LO Kielce – 13
Arek Majcher VI LO Kielce – 13
Adrian Kozłowski ZSP III Włoszczowa – 12
Paweł Nowak II LO Kielce – 12
Marcin Głowienka III LO Kielce – 11

GRUPA B – 13 listopada 2009 – SKARŻYSKO KAMIENNA

6 MLPR SP Ćwierćfinały Grupa B
Najlepsi strzelcy:
Tomasz Maj ZSR Sichów – 22
Filip Krawczyk ZSP 3 Końskie – 16
Krzysztof Skuza ZST Skarżysko-Kamienna – 15
Wiktor Kopeć I LO Kielce – 12
Damian Górlicki ZST Skarżysko-Kamienna – 15
Łukasz Wojna ZSP 3 Końskie – 10

Eliminacje

I GRUPA – 12 października 2009 – BUSKO ZDRÓJ

6 MLPR SP Eliminacje I Grupa

Najlepsi strzelcy:
Dariusz Kozłowski ZSTiO Busko Zdrój – 12
Tomasz Maj ZS CKR Sichów Dolny – 12
Mateusz Rajca I LO Staszów – 11
Wiktor Kopeć I LO Kielce – 10

II GRUPA – 19 października 2009 – KOŃSKIE

6 MLPR SP Eliminacje II Grupa

Najlepsi strzelcy:
Marcin Wawrylak ZS Połaniec – 11
Krzysztof Skuza ZST Skarżysko Kamienna – 10
Filip Krawczyk ZSP nr 3 Końskie – 9
Dominik Trybuszkiewicz SP Bogoria – 8

III GRUPA – 6 października 2009 – KIELCE

6 MLPR SP Eliminacje III Grupa

Najlepsi strzelcy:
Paweł Nowak II LO Kielce – 15
Marcin Sitarski ZSE Kielce – 9
Krzysztof Pawłowski VI LO Kielce – 8
Mateusz Miwos VI LO Kielce – 8

IV GRUPA – 27 października 2009 – WŁOSZCZOWA

6 MLPR SP Eliminacje IV Grupa

Najlepsi strzelcy:
Andrzej Osmenda III LO Kielce – 13
Marcin Głowieńka III LO Kielce – 11
Adrian Kozłowski ZSP3 Włoszczowa – 8
Kamil Wasek ZS Ostrowiec Świętokrzyski – 8

Wesprzyj nasze projekty

Konto ING Business:

24 1050 1416 1000 0022 7856 1093

Konto MultiBank:

14 1140 2017 0000 4602 1107 5662

TWÓJ 1% PROCENT PRZEZNACZYMY DLA DZIECI WESPRZYJ NASZĄ FUNDACJE
KRS: 0000184209
Dowiedz się więcej
Ambasadorzy i partnerzy