Z „Drogowskazem” po zdrowie
Scrolluj dalej
20/11/2015

Chorowanie nigdy nie jest łatwe ani dla pacjenta, ani dla jego bliskich.
Jak uzyskać wsparcie, dokąd i do kogo się udać, by łatwiej znieść trudy leczenia. Poznać i upowszechnić ścieżki pomocy – taka myśl przyświecała autorom <Drogowskazu dla pacjenta i rodziny>, który 20 listopada 2015 roku, w siedzibie Fundacji VIVE Serce Dzieciom, został po raz pierwszy zaprezentowany przez prezes Fundacji Grażynę Jarosz.

Obecni, główni autorzy publikacji: Beata Szczepanek – rzecznik prasowy Świętokrzyskiego NFZ oraz Jacek Wijata – prezes NZOZ Południowa w Końskich wspominali pracę nad wydawnictwem. Jak zmieścić w hasłowych informacjach zasadnicze treści, czy warto wpisywać adresy kieleckich i świętokrzyskich przychodni, czy faktycznie da się stworzyć informację zawartą w pigułce? Dało się. Redaktor prowadzący Artur Jarosz robił korektę za korektą. Teraz przychodzi czas na testowanie zawartego w <Drogowskazie> materiału. Trafi on do kilku przychodni w Kielcach oraz w Końskich. Jest dostępny na stronie Fundacji, NFOZ i NZOZ Południowa.

Poseł RP VII kadencji Renata Janik, „matka chrzestna” <Drogowskazu>, nie ukrywała wzruszenia oglądając po trosze swoje dziecko. Należy podkreślić, że wszystkie czynności związane z przygotowaniem do druku <Drogowskazu> zostały wykonane społecznie; non profit.

Wszystkie osoby, które będą miały jakiekolwiek uwagi prosimy o listy na adres:  fundacja@vive.com.pl

 

Pobierz broszurę <Drogowskaz>

 

 

Wesprzyj nasze projekty

Konto ING Business:

24 1050 1416 1000 0022 7856 1093

TWÓJ 1% PROCENT PRZEZNACZYMY DLA DZIECI WESPRZYJ NASZĄ FUNDACJE
KRS: 0000184209
Dowiedz się więcej
Ambasadorzy i partnerzy