ZDROWYCH, BEZPIECZNYCH WAKACJI!
Scrolluj dalej
28/06/2020

 

Nie było wielkich spotkań w salach gimnastycznych, odbiór świadectw odbywał się najczęściej na dworze w bardzo kameralnej atmosferze. Ósme klasy nie mogły się spotkać i celebrować tradycyjnych uczniowskich pożegnań z podstawówką. Trudne trzy miesiące roku szkolnego 2019/20 skażonego koronawirusem… Ten niełatwy egzamin uczniowie zaliczyli na najwyższą notę. Oczywiście były wyjątki, ale która z reguł ich nie ma… Z radością uczniowie zobaczyli dzisiaj siebie (choć często z daleka), bo przecież kontakty internetowe i telefoniczne nie były w stanie zastąpić bliskiego, bezpośredniego spotkania. Fundacja VIVE Serce Dzieciom mogła tylko dostarczyć dyplomy do szkół dla uczestników projektów, by nauczyciele mogli je przekazać wraz ze świadectwami.

Zaczynają się wakacje. W tegorocznych, wakacyjnych życzeniach musi znaleźć się przypomnienie o stosowaniu określonych procedur w obronie przed COVID-19. Od tego zależy zdrowy powrót do szkoły i  do szkolnych ławek.

Fundacja VIVE Serce Dzieciom życzy wszystkim uczniom i nauczycielom, by ten wakacyjny czas był dla nich cudownym, niezapomnianym, pełnym słońca i niezapomnianych wrażeń.

Wesprzyj nasze projekty

Konto ING Business:

24 1050 1416 1000 0022 7856 1093

TWÓJ 1% PROCENT PRZEZNACZYMY DLA DZIECI WESPRZYJ NASZĄ FUNDACJE
KRS: 0000184209
Dowiedz się więcej
Ambasadorzy i partnerzy