„Zwariowani Matematycy” na progu wakacji
Scrolluj dalej
18/06/2019

Czwartoklasiści z projektu „Zwariowana matematyka” po całorocznych, logicznych ćwiczeniach na liczbach i równaniach, wyłączają się z pracy na całe dwa miesiące. Prezes Fundacji VIVE Serce Dzieciom Grażyna Jarosz radziła jednak nie zapominać o liczbach i podglądać otaczający świat ćwicząc np. dodawanie przy obliczaniu kwoty potrzebnej do zapłacenia za dropsy z lodami, czy bułki z jagodami i owocowego napoju. Dwunastka liderów projektu otrzymało we wtorek specjalne dyplomy i upominki. Podziękowaliśmy Paniom Agnieszce Utnik i Elżbiecie Kołodziej z Zespołu Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej, które opiekowały się uczniami podczas zajęć oraz 12 studentom Wydziału Matematyczno – Przyrodniczego Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach prowadzącym projekt. Dyrektor Szkoły ksiądz Jacek Kopeć podkreślił dobrą współpracę Szkoły z Fundacją VIVE Serce Dzieciom przy wszystkich wspólnie realizowanych projektach.
Uroczystość była bardzo piękna, a kończyło ją zdjęcie nie tylko liderów „Zwariowanej matematyki”, ale również uczniów nagrodzonych w projekcie „Recycling na miarę. Moniuszko inspiruje”.
Jeszcze tylko świadectwa i … wakacje.
Fundacja VIVE Serce Dzieciom życzy wszystkim uczniom dużo spokojnego, bezpiecznego i udanego wypoczynku.

 

Projekt Zwariowana matematyka” realizowany według pomysłu Fundacji VIVE Serce Dzieciom przez: studentów Wydziału Matematyczno – Przyrodniczego Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach i uczniów 4 klas z Zespołu Szkół Katolickich  Diecezji Kieleckiej

 

Wesprzyj nasze projekty

Konto ING Business:

24 1050 1416 1000 0022 7856 1093

TWÓJ 1% PROCENT PRZEZNACZYMY DLA DZIECI WESPRZYJ NASZĄ FUNDACJE
KRS: 0000184209
Dowiedz się więcej
Ambasadorzy i partnerzy