„Mała Liga Piłki Ręcznej – Trenerzy”
Scrolluj dalej

Trenerzy w latach 2004 – 2017

SZKOŁY PODSTAWOWE

  1. Beata Adamiec
  2. Izabela Basiak
  3. Sławomir Bicz
  4. Tomasz Bieniek
  5. Krzysztof Czerwiec
  6. Tomasz Dąbrowski
  7. Michał Dobosz
  8. Marzena Drobiazg
  9. Marcin Dziewit
  10. Tomasz Dziurzyński
  11. Jarosław Gacoń
  12. Maciej Gajda
  13. Dorota Gałęza
  14. Dariusz Gorzelak
  15. Wiesław Grosicki
  16. Tomasz Grzybek
  17. Mariusz Janiszewski
  18. Marcin Janowski
  19. Marek Jędrasik
  20. Robert Jurkiewicz
  21. Bogusław Kabała
  22. Dariusz Karasiński
  23. Monika Kiniorska
  24. Jacek Kołodziejczyk
  25. Monika Kotlińska
  26. Piotr Kowalski
  27. Lucyna Kozłowska
  28. Justyna Koźdub
  29. Grzegorz Kwasek
  30. Dariusz Lichocki
  31. Tomasz Litwin
  32. Paweł Łukasik
  33. Przemysław Majcher
  34. Zofia Maruszak
  35. Krzysztof Mądzik
  36. Piotr Morgaś
  37. Elżbieta Nogacka
  38. Piotr Nowak
  39. Małgorzata Obara-Łosak
  40. Marzena Połcik
  41. Beata Rachoń
  42. Artur Rodacki
  43. Robert Ryński
  44. Ewa Sadrak
  45. Paweł Sieczka
  46. Marek Smolarczyk
  47. Sebastian Srokosz
  48. Krzysztof Stodulski
  49. Zdzisław Szymański
  50. Artur Szymkiewicz
  51. Maciej Ściga
  52. Marcin Śladkowski
  53. Edyta Śmigielska
  54. Zbigniew Tarkowski
  55. Paweł Tetelewski
  56. Marzanna Tobera
  57. Radosław Tomaszewski
  58. Krzysztof Tutka
  59. Mariusz Wachowicz
  60. Anita Walkiewicz
  61. Bartłomiej Wójcik
  62. Jadwiga Wrona
  63. Rafał Zieliński
  64. Konrad Zwierzchowski
  65. Artur Zych
  66. Jolanta Żak

GIMNAZJA

  1. Piotr Adamczyk
  2. Artur Baran
  3. Grzegorz Błasiak
  4. Marian Budziosz
  5. Michał Cieślik
  6. Dominik Czerwiński
  7. Wojciech Chrobot
  8. Dariusz Dąbrowski
  9. Jerzy Duda
  10. Mirosław Dworak
  11. Marcin Dziura
  12. Tomasz Dziurzyński
  13. Włodzimierz Florkiewicz
  14. Maciej Gajda
  15. Rafał Gajos
  16. Kamil Gałęza
  17. Dariusz Gorzelak
  18. Paweł Grecak
  19. Paweł Gręda
  20. Tomasz Hanćko
  21. Jerzy Jasiński
  22. Krzysztof Januchta
  23. Zbigniew Jura
  24. Robert Jurkiewicz
  25. Bogusław Kabała
  26. Artur Kaczor
  27. Agnieszka Kadela
  28. Mariusz Kadela
  29. Grzegorz Kidoń
  30. Artur Kita
  31. Jacek Konarski
  32. Michał Koriat
  33. Edyta Kot
  34. Sylwester Kuliński
  35. Grzegorz Kwasek
  36. Michał Lalewicz
  37. Marcin Lenart
  38. Paweł Łukasik
  39. Krzysztof Małek
  40. Przemek Matyjasik
  41. Piotr Morgaś
  42. Paweł Nalepa
  43. Tomasz Napierała
  44. Elżbieta Nogacka
  45. Cezary Okulski
  46. Rafał Olecki
  47. Tomasz Olesiński
  48. Robert Papaj
  49. Aldona Parka
  50. Mikołaj Pełka
  51. Waldemar Piasta
  52. Artur Rodacki
  53. Zbigniew Rogala
  54. Bogdan Rogoziński
  55. Rafał Rolecki
  56. Jolanta Rusak
  57. Paweł Sieczka
  58. Robert Sławiński
  59. Tomasz Słupski
  60. Marek Smolarczyk
  61. Tadeusz Sopel
  62. Ireneusz Stawowczyk
  63. Tomasz Strząbała
  64. Jarosław Szczurek
  65. Jan  Ścibisz
  66. Maciej Ściga
  67. Zbigniew Śmigielski
  68. Edyta Świder
  69. Zbigniew Tarkowski
  70. Iwona Tetelewska
  71. Jarosław Tkaczyk
  72. Radosław Tomaszewski
  73. Robert Walczyk
  74. Adam Węgrzynowski
  75. Zdzisław Wieczorek
  76. Mariusz Wiktorowski
  77. Alicja Witkoś – Kłos
  78. Aneta Wojciechowska
  79. Marzena Woźnica
  80. Jacek Zajkowski
  81. Adam Zych
  82. Kamila Zygmunt
  83. Dariusz Zwoliński
  84. Jolanta Żak
  85. Dominik Żyła

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

  1. Piotr Adamczyk
  2. Arkadiusz Bąk
  3. Monika Bialik Pawlak
  4. Paweł Bielawski
  5. Grzegorz Błasiak
  6. Elżbieta Cichoń
  7. Michał Cieślik
  8. Robert Chrobot
  9. Andrzej Dec
  10. Piotr Deszczyński
  11. Robert Frączkiewicz
  12. Paweł Grecak
  13. Zygmunt Kamys
  14. Krzysztof Kazberuk
  15. Tomasz Kościak
  16. Zbigniew Kowalicki
  17. Andrzej Krawczyński
  18. Jerzy Krawczyński
  19. Michał Lalewicz
  20. Jan Lazur
  21. Piotr Leszczyński
  22. Jarosław Litwin
  23. Maciej Makuła
  24. Marcin Marzec
  25. Paweł Morawski
  26. Jarosław Mosiołek
  27. Paweł Nalepa
  28. Grzegorz Owsiński
  29. Marcin Piliński
  30. Rafał Przybylski
  31. Paulina Sadurska
  32. Marek Smolarczyk
  33. Grzegorz Sołtykiewicz
  34. Grzegorz Stepień
  35. Paweł Syczuk
  36. Tomasz Szczypiór
  37. Maria Świat
  38. Mirosław Taras
  39. Tomasz Tusznio
  40. Wojciech Wasik
  41. Mirosław Węgierek
  42. Anna Wilczyńska
  43. Jerzy Witkowski
  44. Krzysztof Wójcik
  45. Barbara Wróblewska
  46. Mariusz Zaręba
  47. Mariusz Ziętarski
Wesprzyj nasze projekty

Konto ING Business:

24 1050 1416 1000 0022 7856 1093

Konto MultiBank:

14 1140 2017 0000 4602 1107 5662

TWÓJ 1% PROCENT PRZEZNACZYMY DLA DZIECI WESPRZYJ NASZĄ FUNDACJE
KRS: 0000184209
Dowiedz się więcej
Ambasadorzy i partnerzy