„Recycling na miarę 2017/2018 – Prace nagrodzone”
Scrolluj dalej

Decyzją Kapituły  Konkursu „Recycling na miarę. Świętokrzyskie Dziedzictwo Kulturowe” realizowanego w roku szkolnym 2017/18 przez Fundację VIVE Serce Dzieciom i Zespół Państwowych Szkół Plastycznych im. Józefa Szermentowskiego w Kielcach

I.

w kategorii DZIEDZICTWO MATERIALNE zostały przyznane 4 równorzędne nagrody w wysokości 150 zł. dla uczniów i 300 zł. dla szkół do których uczęszczają nagrodzeni uczniowie z przeznaczeniem na zakupy dla pracowni plastycznych.

 Nagrody otrzymali (podane nazwiska są w porządku alfabetycznym:

  1. Joanna Gosek uczennica Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej.

Nauczycielką prowadzącą projekt była Pani Ewelina Wolder

  1. Wiktoria Myśliwa uczennica Zespołu Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli

Nauczycielką prowadzącą projekt była Pani Justyna Soja Sadowska

  1. Tomasz Piłat uczeń Szkoły Podstawowej w Złotej

Nauczycielką prowadzącą projekt była Pani Grażyna Zachariasz

  1. Lena Wójcik – uczennica Zespołu Szkół Katolickich im. Stanisława Kostki w Kielcach

Nauczycielką prowadzącą projekt była Pani Teresa Izdebska

II.

w kategorii DZIEDZICTWO NATURALNE zostały przyznane 4 równorzędne nagrody w wysokości 150 zł. dla uczniów i 300 zł. dla szkół do których uczęszczają nagrodzeni uczniowie z przeznaczeniem na zakupy dla pracowni plastycznych.

 Nagrody otrzymali  (podane nazwiska są w porządku alfabetycznym):

  1. Julia Durda uczennica Gimnazjum Publicznego w Osieku

Nauczycielem prowadzącym projekt był Pan Andrzej Rachoń

  1. Adrian Kołodziejczyk uczeń Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Kajetanowie

Nauczycielką prowadzącą projekt była Pani Ewelina Wolder

  1. Zuzanna Opatowicz uczennica Zespołu Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli

Nauczycielką prowadzącą projekt była Pani Justyna Soja-Sadowska

  1. Igor Szwed uczeń Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Kajetanowie

Nauczycielką prowadzącą projekt była Pani Ewelina Wolder

III.

w kategorii DZIEDZICTWO NIEMATERIALNE – Legendy Świętokrzyskie zostały przyznane 4 równorzędne nagrody w wysokości 150 zł. dla uczniów i 300 zł. dla szkół do których uczęszczają nagrodzeni uczniowie z przeznaczeniem na zakupy dla pracowni plastycznych.

 Nagrody otrzymali  (podane nazwiska są w porządku alfabetycznym):

  1. Sebastian Materek uczeń  Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Kajetanowie

Nauczycielką prowadzącą projekt była Pani Ewelina Wolder

  1. Martyna Serek uczennica Szkoły Podstawowej Nr 7 w Skarżysku Kamiennej

Nauczycielem prowadzącym projekt była Pani Agnieszka Maślak

  1. Julia Wąsik uczennica Zespołu Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli

Nauczycielką prowadzącą projekt była Pani Justyna Soja-Sadowska

  1. Anna Zięba uczennica Zespołu Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli

Nauczycielką prowadzącą projekt była Pani Justyna Soja Sadowska

 

IV.

WYRÓŻNIENIA dla uczniów w wysokości 150 zł.

 Nagrody otrzymali  (podane nazwiska są w porządku alfabetycznym):

  1. Anita Gula uczennica Zespołu Placówek Oświatowych w Stadnickiej Woli

Nauczycielką  prowadzącą projekt była Pani Justyna Soja – Sadowska

  1. Julia Orkisz uczennica Gimnazjum w Złotej

Nauczycielką prowadzącą projekt była Pani Grażyna Zachariasz

  1. Kamil Pawełczyk uczeń Szkoły Podstawowej w Złotej.

Nauczycielką prowadzącą projekt była Pani Grażyna Zachariasz

oraz

Wyróżnienie wraz z nagrodą w wysokości 150 zł. otrzymuje:

Mateusz Rusajczyk z Powiatowego Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Podzamczu

Nauczycielką  prowadzącą projekt była Pani Justyna Katarzyna Głowacka.

Ośrodek otrzymuje szczególną nagrodę w wysokości 1000 zł. z przeznaczeniem na zakupy dla pracowni plastycznej

Wesprzyj nasze projekty

Konto ING Business:

24 1050 1416 1000 0022 7856 1093

Konto MultiBank:

14 1140 2017 0000 4602 1107 5662

TWÓJ 1% PROCENT PRZEZNACZYMY DLA DZIECI WESPRZYJ NASZĄ FUNDACJE
KRS: 0000184209
Dowiedz się więcej
Ambasadorzy i partnerzy